KONST / Litografier / Färglitografi 14687411
nr 1468 7411
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Théo Tobiasse (f. 1927), Signerad, numrerad 98/175. Färglitografi, bildmått: 35x48, yttermått inklusive ram: 55x71 cm
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 18:10:37
300 kr
350 kr
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse